Elona Guri: Ti Fred Peza e ke kripur mirë djathin me Edi Ramën

Anëtarja e Kryesisë së LSI-së, Elona Guri ka reaguar ndaj Alfred Pezës. “Ti Fred Peza e ke kripur mirë djathin me Edi Ramën. 1 milionë dollarë ti di gjithë Shqipëria, të tjerat ti dimë ne”-shkruan Guri në Facebook

Postimi i plotë:

Ti Fred Peza e ke kripur mirë djathin me Edi Ramën. 1 milionë dollarë ti di gjithë Shqipëria, të tjerat ti dimë ne… Për ti bërë ato lekë ti ha…gjithçka. Por mos ha vetëm për vete, paguaj dhe për kalamajtë, se sbëhesh prind kur ja heq nga goja atyre. Një ditë tjetër flasim prap…edhe me emra po deshe.., jo per gje po e kam dhe anëtar LRI-je

/ In News / By Admin / Comments Off on Elona Guri: Ti Fred Peza e ke kripur mirë djathin me Edi Ramën