Kushtet në QSUT, Tavo: Skandaloze! Miliarda shkojnë për konçesione dhe PPP të oligarkëve

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo i ka cilësuar si skandaloze kushtet në QSUT.

Tavo ka theksuar se miliarda lekë shkojnë për koncesione dhe PPP, teksa ka bashkangjitur edhe një lajm ku shihet qytetari duke mbajtur me forcë derën e dhomës së pavionit që hapet nga era.

POSTIMI:

Kushte skandaloze në QSUT ⭕️
Miliarda shkojnë për konçesione dhe PPP të oligarkëve ndërsa qytetarët nuk marrin as shërbimet më minimale shëndetësore.
Qeveri turpi! 👇